Każdy prawdziwy Polak i patriota powinien wydrukować sobie ten obrazek i pokazywać go wszystkim, którzy mają jakiekolwiek złudzenia, że PiS jest partią patriotyczną i narodową. Tak naprawdę ilość działaczy z PZPR w tej partii szokuje. Do tego dochodzą te bardziej i te mniej znane rodzinne powiązania wysoko postawionych członków z establishmentem PRL a nawet związki z przedwojennymi komunistami.

Polska obrała dzisiaj bardzo niebezpieczny kurs, oddalając się od Europy. Brak respektowania europejskich wartości przez władze to działanie sprzyjające tak naprawdę władzom na Kremlu. Niebezpieczne związki PiS, związki działaczy tej partii, powinny w końcu ujrzeć światło dziennie.

Bo sprawa dotyczy bardzo wielu osób – od Jarosława Kaczyńskiego, który pochodzi z bardzo lewicowego środowiska warszawskiego, przez prokuratura Piotrowicza aż po wielu tak zwanych pisowskich historyków, dziennikarzy, publicystów czy zwyczajnych propagandzistów. A jak wielu z tych ludzi jeszcze ukrywa niewygodne fakty przed opinią publiczną?

Reklamy

W internecie krąży hasło, że PiS to PZPR Bis. Nie bez powodu.

Poprzedni artykułPolityków PiS nie można już traktować poważnie. Zatracili się w przytulaniu, pensjach i władzy
Następny artykułWalka o Warszawę to tak naprawdę pytanie o to, czy chcemy polityki czy nowoczesnego miasta