Trwają wybory samorządowe. Tłumy w lokalach wyborczych

W dniu dzisiejszym w naszym kraju odbywają się wybory samorządowe. Jednak chyba po raz pierwszy w historii Polski mają charakter manifestacji politycznej bardziej niż charakter lokalny. Dlatego warto, żeby każdy kto nie był a komu leży na sercu przyszłość dzieci, wnuków oraz dobro kraju, wybrał się jeszcze i zagłosował.

Z całego kraju płyną doniesienia o bardzo wysokiej frekwencji a w lokalach wyborczych ustawiają się długie kolejki osób. Panuje cisza wyborcza, w związku z tym nikomu nie wolno podawać wyników sondaży, jednak nie przeszkadza to politykom i dziennikarzom przerzucać się “cenami na bazarku”, podobnie jak w poprzednich wyborach. Twitter aż huczy od plotek na temat możliwych wyników.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A wyniki pełne będą znane najwcześniej jutro. Jednak główne stacje telewizyjne przygotowały badania ankietowe wśród osób wychodzących z lokali, co może powiedzieć nam coś o wyniku głównych ugrupowań już po 21.