Morawiecki znowu kłamie? To już recydywa

“Mateusz Morawiecki znowu kłamie. To już recydywa. Tym razem w ⁦‪TVN24 powiedział, że w ostatnich 10 latach nauczyciele nie dostali podwyżki tak dużej jak w tym roku – 2 x 5%. Niech ktoś mu powie, że w ciągu 8 lat ich głodowe wynagrodzenie odziedziczone po rządach PiS wzrosło średnio o 50%” – napisała Iza Leszczyna.

Tymczasem nauczyciele w całej Polsce przygotowują się do wielkiej akcji strajkowej. Wielu rodziców popiera ten protest, zdając sobie sprawę z tego, w jak fatalnej sytuacji jest edukacja. Jeśli nie zadbamy o zmiany w systemie edukacyjnym, to Polska pozostanie tym, czym stała się za czasów PiS – zbiurokratyzowanym krajem niskich zarobków, na peryferiach Europy, z masową emigracją.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Morawieckiego dobił prezydent Białegostoku.

“Ja tylko przypomnę, że pan Mateusz jest pierwszym premierem, o którego kłamstwie orzekł sąd.” – zakończyła jedna z internautek.