[Counter-Box id="1"]

W weekend doszło do potężnej awarii przepompowni ścieków w Jaworznie. Ścieki przez wiele godzin wylewały się do rzeki Przemszy. Burmistrz Jaworzna był w 2014 i 2018 roku wybrany z poparciem PiS. Gdzie jest Mateusz Morawiecki, gdzie jest Michał Dworczyk?

“Czy ktoś będzie krzyczał, że to nowy Czarnobyl i że do Przemszy wyciskają “pisowskie nieczystości?” – skomentował sytuację Marek Migalski.

Reklamy

Czy mieszkańcy Jaworzna i mieszkający w okolicach Przemszy są mniej ważni dla Morawieckiego i Dworczyka od tych spod Warszawy? Dlaczego nie zwołano konferencji prasowej, dlaczego nie wykonano badań wody, dlaczego wojsko nie ruszyło z pomocą? Gdzie drony, zdjęcia satelitarne i atak trolli na burmistrza Jaworzna?

Pisowskie ścieki są najwidoczniej lepsze niż jakiekolwiek inne.

Na przykładzie awarii w Jaworznie widać, jaką hipokryzją wykazują się przedstawiciele układu władzy. Kiedy można zaatakować przeciwnika politycznego, atakują. Kiedy sprawa dotyczy swoich, siedzą cicho jak mysz pod miotłą.

Oburzająca hipokryzja!

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułKto miał największe znaczenie dla obalenia ustroju komunistycznego w Polsce?
Następny artykułAndrzej Rozenek ostro o Kaczyńskim: “To facet, który jest singlem, który nigdy nie miał żony, który żyje z kotem”