Zwariowali! Najważniejszym przedmiotem w szkole ma być religia?

Alarmujące słowa ojca prezydenta Andrzeja Dudy. “Najważniejszymi przymiotami w szkole powinna być religia, język polski i wychowanie fizyczne”. Mówi to człowiek, który kandyduje z ramienia PiS do polskiego parlamentu.

“Żadnej matematyki, ekonomii, fizyki i bilogii, żeby nie było zalążków ani podstaw pod odkrycia i drugą Dolinę Krzemową. Tylko śpiewanie hymnów i bieganie zapewni bogactwo narodom.” – skomentował słowa Dudy jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Seryjna produkcja głupków. Ale religijnych.” – krótko podsumowała to kolejna osoba.

Tego typu stawianie spraw edukacji to dramat setek tysięcy polskich dzieci, uczących się tutaj w szkołach. Najważniejsze w edukacji jest zupełnie coś innego, coś czego ani Duda ani Piontkowski ani żaden urzędnik z PiS najwyraźniej nie pojmuje. W szkołach program musi być dostosowany do realiów, w których znajduje się nasz kraj. Dzisiejsza rzeczywistość dzieci to ciężkie tornistry, zbędna wiedza i nudna nauka – wszystko to z pomysłów Kaczyńskiego i jemu podobnych.

13 października możemy zmienić polską szkołę na lepszą. Głosując przeciwko PiS. Wszystkie partie opozycji prodemokratycznej mają w swoich programach edukację. PSL – lekki cyfrowe tornistry, PO – lepszy program nauczania, Lewica – zmniejszenie zbędnej wiedzy.

źródło: Twitter