Czas prawa i sprawiedliwości w Polsce się skończył

Afera Banasia oraz odmowa śledztwa w sprawie dwóch wież Kaczyńskiego pokazują jak naprawdę działa państwo PiS. “To jak prokuratura Ziobry zajęła się sprawą “dwóch wież” Kaczyńskiego, pokazuje, że czas prawa i sprawiedliwości w Polsce się skończył” – ocenia Bartosz Wieliński.

Politycy układu władzy uciekają przed odpowiedzialnością a ponad 200 afer za czasów PiS, Solidarnej Polski i Polski Razem nadal czeka na wyjaśnienie. Tymczasem do Polski zbliża się potężny kryzys, który zwiększy niekorzystne tendencje emigracji z naszego kraju oraz zwiększy biedę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ci, którzy spodziewali się, że po wyborach PiS się zmieni i nie będzie kontynuować budowy państwa bezprawia, właśnie obudzili się z ręką w nocniku. Prokuratura bez przesłuchania Kaczyńskiego odmówiła wszczęcia śledztwa ws. dwóch wież.” – ocenia z kolei Przemysław Szubartowicz.

 

źródło: Twitter