Tłumy na spotkaniu z noblistką. Ale Wiadomości o tym nie powiedzą, najwidoczniej PiS się martwi, że Polacy odnoszą sukcesy

telewizja-klamie

Polacy są dumni z Olgi Tokarczuk i z tego, że dostała nagrodę Nobla. To niesamowite osiągnięcie i powód do tego, by cała Polska cieszyła się z faktu docenienia przez międzynarodowe jury. Nagroda Nobla to najwyższa nobilitacja, jaka mogła nas spotkać. Ale nie wszyscy się cieszą.

Ten fatalny i szkodliwy podział na swoich i obcych, który PiS wprowadziła o polskiej polityki, zabija narodową jedność. Dlatego Wiadomości TVP nie powiedzą, chociaż mają taki obowiązek, że Polacy tłumnie pojawili się na publicznym spotkaniu z noblistką we Wrocławiu a atmosfera tego spotkania i tłumy dały najlepszy dowód jak ważna jest dla nas nagroda Nobla i sukcesy jednej z naszych rodaczek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zamiast tego w telewizji publicznej mamy dalej żenujący spektakl wspierania autorytarnej władzy PIS.

Czas to zmienić. Telewizja publiczna powinna wrócić do Narodu – i stać się telewizją, która łączy a nie dzieli.

źródło: Twitter