Już nawet minister tego rządu przyznaje: Będzie czas spowolnienia gospodarczego

“Będzie czas spowolnienia gospodarczego” – zapowiada Jadwiga Emilewicz, minister rządu PiS, postrzegana jako człowiek Jarosława Gowina. Pytanie brzmi, dlaczego mówi o tym dopiero po wyborach?

Jeśli minister rządu ostrzega oficjalnie o kryzysie, który nadciąga, trzeba jej słowa potraktować poważnie. I poważnie się zastanowić, dlaczego rząd nie robi zbyt wiele w kierunku ochrony Polski przed trudnym czasem. Trudno też nie odnieść wrażenia, że taka sytuacja już miała miejsce. Dlatego wielu komentatorów uważa, że nowy rząd PiS nie przetrwa dłużej niż dwa lata.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Zbliża się kryzys gospodarczy, ministrowie Kaczyńskiego są słabi i nie będą sobie z tym potrafili poradzić. Dzisiaj potrzeba nie polityków a fachowców od gospodarki” – uważa jeden z obserwatorów sceny politycznej. Narodowo-socjalistyczny rząd PiS rzeczywiście nie jest w stanie przeprowadzić koniecznych zmian – zamiast obniżać podatki i ułatwiać życie przedsiębiorcom, robi dokładnie odwrotnie.

źródło: Twitter / Dziennik.pl