Ważny apel Polaków do minister Emilewicz! Niech pani przestrzega konstytucji biznesu

– Czy w tym tygodniu minister Emilewicz planuje ogłosić jeszcze jakieś kolejne podatki i obciążenia przedsiębiorców od 1 stycznia 2020 r.? W imię dbania o stabilne otoczenie dla prowadzenia działalności gospodarczej. Przecież obowiązuje “konstytucja dla biznesu”! – apeluje Marek Tatała.

Sprawa jest bardzo poważna, bo stabilność prawa i przewidywalność warunków prowadzenia działalności gospodarczej to podstawa funkcjonowania biznesu. Miała to gwarantować właśnie Konstytucja dla Biznesu, w której jest mnóstwo górnolotnych obietnic rządu. Ale owa “konstytucja” nie ma mocy obowiązującego prawa. To zbiór wskazówek, które rząd może codziennie dowolnie ignorować.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Emilewicz ogłosiła niedawno zapowiedź podwyżki wieku emerytalnego i nowy podatek od sklepów. Co czeka nas w najbliższych dniach?

źródło: Twitter