“Czy uczestnicy miesięcznic smoleńskich wiedzieli, że brali udział w perfidnym i zorganizowanym z premedytacją oszustwie?”

Dobre humory, uśmiechy, prawie jak piknik. Po ujawnieniu, że PiS nie znalazł żadnych dowodów na to, iż w Smoleńsku doszło do zamachu, nie milkną komentarze oburzonych tą sytuacją Polaków.

Czy uczestnicy miesięcznic smoleńskich wiedzieli, że brali udział w perfidnym i zorganizowanym z premedytacją oszustwie? Jeśli wiedzieli, to są współodpowiedzialni przed rodzinami tych, którzy zginali w katastrofie” – pyta jeden z internautów. 

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Oczywiście ze tak, przecież co miesiąc pod pałacem mieli ubaw po pachy,co widać na zdjęciu z miesięcznic.” – odpowiada inna osoba.

“Zamach w Smoleńsku został tak skrzętnie zakamuflowany, że nawet wybitni eksperci z komisji Macierewicza, Berczyński, Binieda i Nowaczyk nie znaleźli dowodów. Zamach był i basta. Macierewicz przecież musiał uciekać przed sprawcami, jak tylko zjadł obiad.” – to inny komentarz do sprawy.

Miesięcznice smoleńskie  przerodziły się w absurdalny festiwal oskarżeń i polityczne wiece PiS.

źródło: Twitter