Dziennikarz RMF FM ostro o dyspozycyjnych wobec PiS sędziach. “Po tytułach oberdebila świata prawnego i szui miesiąca, jednym błyskotliwym działaniem sięgnął też po laur mendy tygodnia”

“Jeden z sędziów zdeklasował dziś konkurencję. Skromną liczebnie, ale podłą, przyznajmy – bardzo głęboko. Po tytułach oberdebila świata prawnego i szui miesiąca, jednym błyskotliwym działaniem sięgnął też po laur mendy tygodnia. Brawo – napisał Tomasz Skory komentując represje, jakie zastosował wobec sędziego, który trzymając się litery prawa poprosił Kancelarie Sejmu o listy poparcia do KRS, prezes Sądu Okręgowego, Maciej Nawacki.

“Interesująca by była analiza psychologiczna tweetów Nawackiego. Wyszłaby osobowość narcystyczna, nie znosząca sprzeciwu ze skłonnością do agresji słownej i wyszydzania. Jakim cudem przeszedł on obowiązkowe teksty psychologiczne przy ubieganiu się na urząd sędziego?!!” – skomentował to jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wiele osób zauważa, że panika, jaką wywołała ta decyzja w Ministerstwie Sprawiedliwości dowodzi jak słaba jest władza. Tymczasem w niedziele w całej Polsce odbędą się protesty przeciwko niszczeniu porządku prawnego w naszym kraju przez układ władzy.