„Wczoraj miałam nieprzyjemność lecieć na trasie Wwa-Kijów z liniami LOT. Przed wejściem na pokład mnóstwo osób z paszportami UA i ChRL – wszyscy traktowani przez obsługę bez szacunku, otwarcie ksenofobicznie. Polaka powitano słowami O, w końcu jakiś normalny paszport” – napisała jedna z internautek.

„Czy to jest słynna polska gościnność w wykonaniu PLL LOT? Świetny początek zapowiadanej ekspansji na wschodnie rynki. Czekam na reakcję na jawnie dyskryminacyjne i oburzające zachowanie pracowników. Napisałam już e-mail do linii zgodnie z procedurą.” – dodała internautka.

Reklamy

„W czerwcu leciałem ze Lwowa do Warszawy, obsługa paskudnie się zachowywała wobec starszej kobiety słabo mówiącej po polsku. Niezbyt się chyba przejęli skargą…” – czytamy w komentarzu do wpisu.

Czyżby antyeuropejskie fobie PiS przechodzą na pracowników Lotu i Polskich Portów Lotniczych? Kto tworzy taką chorą atmosferę? Polacy zawsze słynęli z gościnności. Tymczasem Polska zaczyna przypominać tygiel kipiący nienawiścią a to są już bezpośrednio efekty propagandy i manipulacji ze strony układu władzy.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułMocne oświadczenie sędziów: Andrzej Duda prowadzi kampanię nienawiści
Następny artykułMiłosz Motyka zaorał Andrzeja Dudę: Faryzeusze, to szczyt obłudy przyjeżdżać do Wierzchosławic