Afera. Mieszkańcy Pucka bardzo ostro sprzeciwiają się tablicy Lecha Kaczyńskiego. „Jeszcze chwila i będzie obowiązek wieszania w domach jedynie słusznego portretu L. Kaczyńskiego. Brak portretu będzie karany. CZY TO WAM CZEGOŚ NIE PRZYPOMINA?” – pyta jedna z mieszkanek.

„Tablica dla człowieka który nic dla Pucka nie zrobił. A tymczasem jest tyle innych ludzi którzy na to zasługują. Czemu nie ma pamiątkowej tablicy dla słynnego chirurga i kardiologa Gajdus Barnard – pioniera operacji na otwartym sercu który mieszkał w Pucku i walczył w Pucku po wojnie z panującym tutaj tyfusem. Zasłużony dla Pucka słynny człowiek a nie ma nawet tablicy ani ronda ani ulicy …… a za to niezbyt zasłużony będzie miał tablice na zabytku.” – pisze kolejna osoba.

Reklamy

„Jeśli tablica zawisnie wstyd i żenada dla Pucka. Po ostatnich wyborach byłem z Pucka dumny ale ktoś najwyraźniej próbuje psuć atmosferę i dalej pogłębiać podziały społeczeństwa. Wstyd, że w ogóle ktoś o czymś takim pomyślał…” – dodaje inny mieszkaniec.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułLegendarny polski aktor o zwolennikach PiS: jeżeli ktoś popiera ten typ władzy, to albo jest durniem, albo wyrachowanym łajdakiem
Następny artykułStrach czy głupota? PiS nie chciał brać udziału w okrągłym stole dotyczącym wymiaru sprawiedliwości