W czasie gdy tysięcy Polek i Polaków nie stać na własne lokum, Barbara Nowak, zarabiająca 11 tysięcy złotych miesięcznie kurator małopolski, znana ze swojej politycznej działalności w PiS, mieszka … w szkole. Według urzędu miasta Krakowa płaci za swoje mieszkanie 290 złotych. Żąda od miasta mieszkania komunalnego, pomimo, że odziedziczyła ponad 50-metrowe po rodzicach.

Tłumaczy, że musi mieszkać w lokalu w szkole, bo… nie chce brać kredytu. W jej wieku ma to być nieodpowiedzialne. Zarabiając 11 tysięcy złotych stać ją jednak na wynajem. Ale wynajmować nie chce. Dlaczego? Prawdopodobnie dlatego, że lokal w szkole jest dla mniej bardzo tani w utrzymaniu.

Reklamy

I tak wychodzi hipokryzja polityków PiS. Barbara Nowak prowadzi aktywną działalność polityczną, angażuje się w sprawy ideologii w szkole, krytykuje opozycje. A sama korzysta z każdej możliwości, by żyć sobie tanio i wygodnie w czasach, gdy tysięcy młodych Polek i Polaków nie stać na własne M, bo ceny idą góry jak szalone przez politykę nieodpowiedzialnych rządzących.

Źródło: Onet.pl

Poprzedni artykułTotalny odlot. W Wałbrzychu ma powstać „Skwer Smoleński” w 10. rocznicę katastrofy samolotu.
Następny artykułPoważna wpadka Sakiewicza. Określił galę Gazety Polskiej mianem potworka!