Niech Pan poczeka, dostanie Pan od rządu 5 tys. zasiłku i zwolnienie z ZUS z 3 miesięcy… o ile uchwalą. Chyba, że jakiś wierzyciel zgłosi wcześniej Pana do upadłości… ale jak to powiedział prezes Kaczyński: „nikt nie mówił, że będzie łatwo” – napisał jeden z internautów w reakcji na błagalne apele Karnowskiego o wsparcie dla propisowskich mediów.

Żałosne, ludzie zbierają na posiłki dla pracowników ochrony zdrowia, szyją maseczki, drukują przyłbice, a wy tylko o kasie dla siebie. Za grosz przyzwoitości. Obrzydliwość – dodała kolejna osoba.

Reklamy

Drogi panie Michale ! Mając na uwadze całokształt pańskiej działalności, uprzejmie informuję iż: – wolałbym się własną ręką zabić, – wolałbym aby sąsiad wygrał w totolotka, – wolałbym aby to mnie się stodoła spaliła, niż bym miał choćby grosik dołożyć panu do tego ścieku… – skomentował to inny internauta.

Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach, to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje – kolejna osoba przypomniała słowa Kaczyńskiego.

 

Poprzedni artykułJest dowód na to, że w styczniu rząd nie wierzył w epidemię. WIDEO
Następny artykułSzumowski do dymisji! Jeszcze miesiąc temu bagatelizował epidemię. WIDEO