Oto jak naprawdę wygląda pomoc PiS dla firm. „Dzień dobry. Zostałam przestępcą gospodarczym, dzisiaj Urząd Skarbowy wszedł mi na konto i EGZEKUCJĄ zajął 2tys.zł. Tak nagle, bez podania powodu. 19 marca napisałam do US pismo z prośbą o nie wszczynanie ewentualnych egzekucji, odroczenie VAT, umorzenie PIT PPL, bo nie mogę zapłacić, bo restauracja jest zamknięta” – ujawniła właścicielka restauracji.

„Nasz katering jeszcze działa, ciągniemy na 15% obrotów, jeszcze ludzie mają pracę, ale żeby mieli co jeść nie mogę zapłacić danin! Z prośbą o zrozumienie wysłałam z podpisem elektronicznym. No to mi dzisiaj odpowiedzieli…w bank!

Reklamy

Dziękuję bardzo, że nie wzięli od razu całości, ale może za trzy dni? Za kolejne trzy? Przecież wszystkie płatności jakie realizują jeszcze klienci to płatności kartą, o to prosimy, żeby chronić kierowców. Jednak Rząd RP potrafi działać szybko, jeśli chodzi o ochronę siebie…

20 lat pracy, płacenia podatków, dbania o ludzi…” – dodała oburzona właścicielka.

źródło: Facebook

https://www.facebook.com/justyna.czejgis/posts/10207267268156907

Poprzedni artykułNiepokojące doniesienia z Polski: podawana liczba zmarłych i zakażonych może być tylko wierzchołkiem góry lodowej?!
Następny artykułWściekli przedsiębiorcy organizują w Warszawie demonstrację. Wtorek godz. 12:00