Blisko 110 tysięcy firm dołączyło do Strajku Przedsiębiorców, inicjatywy skupiającej właścicieli małych i średnich firm, którzy do tej pory nie mieli swojej reprezentacji wobec polityków. Ludzie mają po prostu dość tego, co wyczyniają politycy. To wynik nieudolności PiS oraz zajmowania się przez władzę sprawami własnych stołków i apanaży a nie ratowania gospodarki w obliczu największego zagrożenia z jakim mamy do czynienia po II Wojnie Światowej.

Przedsiębiorcy, którzy utrzymują tak naprawdę cały ten kraj, mówią twardo: mamy dość. I zapowiadają, że nie odpuszczą ani na krok. Dodatkowym powodem do wściekłości właścicieli małych firm jest fakt, że wczoraj policja szykanowała ich przedstawicieli, którzy przyjechali na spotkanie z politykami oraz z premierem.

Reklamy

Ruch małych przedsiębiorców to potężna siła, która jest najwyraźniej nieodceniany przez polityków. To duży błąd – właściciele firm są osobami odważnymi, zdecydowanymi i pomysłowymi. Mają wystarczająco dużo desperacji i siły, żeby zmieść każdą władzę – a wczorajsza akcja w Warszawie to dopiero początek.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułProkuratorzy domagali się środków ochronnych. Zostali ukarani pracą przy sekcjach zwłok. WIDEO
Następny artykułSpóźniony refleks Morawieckiego! Prezydent Ciechanowa kilka tygodni temu wprowadził to, co rząd wymyślił wczoraj.