Uniwersytet z Pcimia Dolnego? Antoni Macierewicz powrócił z kolejnymi sensacyjnymi bajkami na temat katastrofy smoleńskiej. Jednak uniwersytet, który miał mu rzekomo zrobić badania, znajduje się prawie na końcu, bo na 597 listy rankingowej amerykańskich uniwersytetów renomowanego magazynu Forbes!

W rankingu Forbes uczelnia, na którą powołuje się Antoni Macierewicz, znajduje się nieco ponad 600 uniwersytetów. Ten w Wichita jest na szarym końcu. Samo Wichita to malutkie miasto, liczące zaledwie 300 tysięcy mieszkańców, w stanie Kansas. Uniwersytet nie jest nawet notowano w światowych rankingach.

Reklamy

Animacje komputerowe, które przedstawił Macierewicz, mają dowieść, że samolot nie powinien się rozpaść w czasie wypadku. „To kompletny absurd, szkoda czasu się tym zajmować” – komentują internauci. A samego Macierewicza słuchają już tylko najbardziej podatni na teorie spiskowi starsi otumanieni ludzie.

Po pięciu latach władzy PiS nie udało się sprowadzić wraku a ilość wątpliwości wokół Macierewicza jest tak dużo, że trudno go traktować poważnie…

 

Poprzedni artykułOto prawdziwa tarcza antykryzysowa a nie durszlak PiS. Tak Niemcy pomagają swoim firmom!
Następny artykułSpóźniony lot i kompromitacja władzy. To wszystko powinno być trzy miesiące temu