Sztab Dudy przebił granice skurwysyństwa. Sfałszowano wyniki testu kierowcy, skuto go i trzymano w areszcie. Pan Zbigniew okazał się czysty [VIDEO]

PiS w akcji.

Wczoraj warszawski kierowca autobusów pan Zbigniew Kogut został zatrzymany i osadzony w areszcie. Politycy PiS i ich medialne ramie insynuowało, że mężczyzna jest narkomanem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Teraz prawda wyszła na jaw. Pan Zbigniew okazał się być zupełnie czysty. Co bardziej szokujące – wynik testu od początku wykazywał, że nie brał narkotyków.

Jednak po włożeniu testu do czytnika… nagle okazało się, że rzekomo brał amfetaminę. Dopiero późniejsze badania oczyściły go z zarzutów.

Jakim cudem czytnik wykazał amfetaminę? Kto dosypał narkotyk do testu?

Kierowca mówi, że policjanci przepraszali go, ale takie dostali polecenia… Zwierzchnikiem policjantów jest ułaskawiony przez Andrzeja Dudę Mariusz Kamiński.

https://www.facebook.com/mza.warszawa/videos/275852767060876/

Źródło: MZA