Nocne rozmowy o polityce

Reklamy

Jarosław Kaczyński spotkał się w nocy z poniedziałku na wtorek ze Zbigniewem Ziobrą. Informację tę potwierdził minister środowiska Michał Woś, członek Solidarnej Polski. – Według mojej wiedzy do pierwszego spotkania już doszło. Czekamy na następne – powiedział.

W poniedziałek po południu w siedzibie PiS członkowie kierownictwa partii dyskutowali na temat przyszłości koalicji rządzącej. Trwający kryzys w Zjednoczonej Prawicy jest szczególnie widoczny między PiS a Solidarną Polską, partią Ziobry.

Później – w nocy z poniedziałku na wtorek – doszło do spotkania liderów tych dwóch partii. – Według mojej wiedzy do pierwszego spotkania już doszło. Czekamy na następne – powiedział Woś. Dopytywany, kiedy dokładnie odbyła się rozmowa Kaczyńskiego i Ziobry, odparł: – Można się domyślać, że zarówno pan prezes PiS, jak i prezes Solidarnej Polski prowadzą raczej wieczorny tryb życia.

Źródło: tvn24.pl, Fakt, Wirtualna Polska

Poprzedni artykułGiertych ujawnia: prokuratura utajniła badanie na wykrywaczu kłamstw Leszka Czarneckiego i byłego szefa KNF. Czego boi się PiS?
Następny artykułBosak liderem opozycji parlamentarnej. „Całkowicie deklasuje pozostałych polityków”