Ale się boją! Brudziński publicznie prosi Ardanowskiego, by ten nie rozbijał PiS

Wczoraj były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski ogłosił, że posłowie PiS, którzy głosowali przeciwko tzw. piątce dla zwierząt, zamierza utworzyć własne koło poselskie. Odpowiednie dokumenty zostały już przygotowane.

– Już tylko od mądrości kierownictwa PiS zależy, czy na najbliższym posiedzeniu Izby będzie jeszcze większość – mówił Ardanowski podczas rozmowy z radiem Wnet.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jestem przekonany, że moim koleżankom i kolegom nie zabraknie zdrowego rozsądku, bo wywalanie większości rządowej czy rozbijanie jedności polskiej prawicy w tak skomplikowanej sytuacji, w jakiej jesteśmy, nie miałoby nic wspólnego z polityczną roztropnością – zaapelował do niedawnych kolegów partyjnych Joachim Brudziński.

Ciekawe, czemu nikt z akolitów Kaczyńskiego nie mówił o politycznej roztropności w chwili, kiedy rządzący Polską satrapa przeprowadzał w Sejmie tak szkodliwą dla polskiego rolnictwa ustawę, a sprzeciwiających się posłów publicznie upokarzał?