Szokujący wpis internauty: Ceny mieszkań są absurdalnie wysokie. Polaków nie stać na własne M

PiS dochodząc do władzy obiecywał tanie mieszkania. Jaki jest efekt? Mieszkania podrożały i to bardzo. Jeden z młodych ludzi nie wytrzymał i zamieścił w sieci taki oto mocny wpis:

“Mam już dość astronomicznych, nieadekwatnych do realiów cen nieruchomości w tym kraju. Mam 28 lat, według statystyk GUS jestem w 15 procentach najlepiej zarabiających ludzi w tym kraju, mieszkam z rodzicami, brak nałogów, oszczędzam od trzech lat, a i tak dalej nie stać mnie na mieszkanie o przyzwoitym metrażu w przyzwoitej lokalizacji bez zadłużenia się na pół życia.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Nie pisałem o tych zarobkach, żeby się chwalić, tylko wykazać w jak czarnej doopie są ludzie w tym kraju, skoro osoby, która zarabia więcej niż 85 procent Polaków, mieszka z rodzicami i połowę odkłada od trzech lat nadal nie stać na własny kąt.

Tymczasem hieny urzędnicze i kombinatorzy z sitw postkomunistycznych podczas reprywatyzacji nakupowali sobie mieszkań, domów i ziemi za jakieś grosze, a teraz młody człowiek w kraju bez perspektyw ma wy****lic tyle kasy. Nawet jakbym już uzbierał tą kasę to żal byłoby mi wydawać tyle na coś co oni mieli za grosze”.

Można sobie teraz zadać pytanie, co powoduje, że ceny mieszkań są takie wysokie. A w głównej mierze to polityka rządu, która prowadzi do zubożenia społeczeństwa i powoduje, że zarobki mamy zbyt niskie. Ludzie marzą o własnym dużym mieszkaniu ale nie są w stanie go sobie kupić. I tak będzie bardzo długo, dopóki rządzi PiS.

źródło: Wykop.pl