– Rząd stracił jakąkolwiek kontrolę i nie wiemy w tej chwili, czy dmucha przesadnie na zimne, wpędzając wszystkich Polaków i gospodarkę w stan zupełnego zamrożenia, czy podejmuje słuszną decyzję, bo za chwilę uderzy trzecia fala – uznał na antenie TVN 24, Bartłomiej Sienkiewicz, były szef MSWiA.

– Rząd się zmienił w jedno ministerstwo dziwnych kroków – coraz bardziej nieskoordynowanych […]  To podważa zaufanie do władzy publicznej, utrudnia zwalczanie epidemii i powoduje, że obywatele przestają zwracać uwagę na zakazy, apele i nie rozróżniają jednego od drugiego – dodał Sienkiewicz.

Reklamy

Były szef MSWiA jest przekonany, że Morawiecki utracił kontrolę nad sytuacją kraju.

– Nie wiemy w tej chwili, czy dmucha przesadnie na zimne, wpędzając wszystkich Polaków i gospodarkę w stan zupełnego zamrożenia, czy podejmuje słuszną decyzję, bo za chwilę uderzy trzecia fala. […] To jest absolutna kompromitacja w środku bardzo niebezpiecznych chwil dla Polaków – podkreślił Sienkiewicz.

Poprzedni artykułSawicki: Wszystkie kary, które na mocy wątpliwego rozporządzenia będzie nakładała na Polaków policja, będą nieważne!
Następny artykułHołownia trafnie o Dudzie: Jest prezydentem bardzo bezobjawowym