PiS przegrywa wszędzie. Sądy masowo unieważniają mandaty i kary policji oraz Sanepidu!

Wczoraj WSA w Warszawie uchylił lub stwierdził nieważność 6 kar pieniężnych za naruszenie zakazu przemieszczania się, zakrywania ust i nosa oraz obowiązku kwarantanny. Tak się kończy walka z pandemią na podstawie prawa z dykty. Ktoś (rząd) powinien za to odpowiedzieć – napisał Patryk Wachowiec.

Codziennie na sądowych wokandach takich spraw jest bardzo dużo. PIS sparaliżował więc sądy, ale jest drugie dno tej sytuacji.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Koszty rozpraw ponosi skarb państwa – czyli my wszyscy, jako podatnicy. Za każdą przegraną sprawę Morawiecki i spółka płacą naszymi pieniędzmi a kwoty idą w miliony. To właśnie premier powinien te pieniądze oddać z własnej kieszeni – stać go !

Sprawa pokazuje tez, jak ważne są wolne sądy i prawo do niezależności. Gdyby Ziobro mógł kazać zmieniać wyroki, zrobiłby to na naszą niekorzyść.

źródło; Twitter