Prawo do zachowania prywatności, wolności i nietykalności mieszkania, jako dobra osobistego pomyliło się rzecznikowi policji z naklejeniem plakatu na drzwiach TK Przyłębskiej. Nie pierwszy raz policjanci używają fałszywych pretekstów do stawiania kompletnie absurdalnych oskarżeń w formie szykan politycznych.

Rzecznik Marczak musi mieć bardzo dziwne lustro w domu. Opowiadanie bajek o tym, jak to dwójka kobiet powiesiła plakat na drzwiach TK czym rzekomo coś naruszyła jest w ocenie wielu osób wyjątkowo odrażające. Jak można patrzeć na siebie w lustrze mając świadomość, że uczestniczy się w grze politycznej, obliczonej na wystraszenie nieświadonyc ludzi?

Reklamy

W przypadku TK Przyłebskiej, której pozycja nie jest do końca taka pewna, nie ma mowy o żadnym zakłóceniu miru domowego. Jest za to mowa o narażaniu kobiet na tortury fizyczne i psychiczne, zakazane w każdym cywilizowanym świecie.

Policja zamieniła się niestety ostatnio w Milicję Obywatelską a nawet ZOMO – szczególnie po biciu kobiet metalowymi pałami, gazowaniu ich i przedsiębiorców czy łamaniu rąk. ZOMO – zwłaszcza oni mogą obić – mówiono za komuny. Teraz dyktator z Nowogródzkiej reaktywował tą formacje i wysłał przeciwko obywatelom swojego kraju. I za to zostanie surowo ukarany gdy przyjdzie odpowiedni czas.

Bo Polacy mają tego dość.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułAfera szczepionkowa jest dużo poważniejsza, niż sądziliśmy
Następny artykułLustracja majątkowa i odebranie prawa do emerytur wszystkim, którzy wspierali reżim PiS!