Brudna pała TVP.

– Skur**syn. Ten ch** pier***ony, brudna pała. Wkur*** mnie to, wiesz, ale co mam zrobić? Ten pie*****ny Elektroplast wiecznie, ku**a, słyszę. No wiesz, od razu, jakby się Lisa… podwyżkę można zastosować taką jakoś pięcio-, sześcioprocentową, człowieku, to by było inaczej, a tak to wiecznie Lis, Lis, już mi to bokiem wychodzi. Stary buc, który na emeryturze powinien siedzieć po sześćdziesiątce, a drugi już, kur**, koło siedemdziesiątki ma. Ja już tracę, kur**, siły do myślenia. Ja się nie lubię poddawać. Do was pretensji nie mam, bo widzę, że jeździcie, kur**, robicie, co można, no kur** no. (…) Nie damy się, my go i tak weźmiemy. Ch**a trypla – mówi na ujawnionym nagraniu Daniel Obajtek.

Ówczesny wójt przyznaje, że ma w Elektroplaście “swojego człowieka”.  Jak wynika z publikacji „Gazety Wyborczej” Obajtek miał też kłamać w sądzie.

Reklamy

W obronie szefa PKN Orlen ruszyła TVP Info. Rządowa telewizja Jacka Kurskiego próbowała bronić Obajtka, tłumacząc, że fala wulgaryzmów miała miejsce wiele lat temu, w prywatnej rozmowie, a na dodatek Obajtek ma rzekomo zespół Tourettea.

Celem ataku TVP stali się natomiast wujowie Obajtka, którzy złożyli zawiadomienie i nagrania do prokuratury. Panom Lis zarzucono, że zajmuje się nimi policja polityczna PiS – czyli CBA, a wcześniej usłyszeli wyroki skazujące.

Źródło: TVP

Poprzedni artykułByły szef PKP: na rządach “menadżerów” PiS Polska mogła stracić nawet 100 mld złotych!
Następny artykułGiertych demaskuje propagandę Morawieckiego za nasze pieniądze. Użył wierszyka z czasów stalinowskich