Jarosławie Kaczyński, trwaj. Im dłużej rządzisz tym szybciej Polska stanie się po tobie krajem nowoczesnym, w którym prymityw, głupcy i nieudacznicy nie mają czego szukać.

Hipokryzja i zakłamanie tej władzy jest przerażające. Jedynym plusem trwania prezesa PiS i jego przystawek przy władzy jest stale zwiększająca się liczba jego przeciwników. Już przekroczyła masę krytyczną, to znaczy “zjednoczona” prawica straciła według sondaży większość. Jeszcze pół roku, rok, półtora i o poparciu na poziomie 20% Kaczyński będzie marzyć, mając w perspektywie długi proces, razem ze swoimi koleżkami z partii, po zmianie władzy.

Reklamy

Każdy dzień to kolejne osoby, które są przez tą władzę tłamszone i wykorzystywane. Każdy dzień przybliża nas do Dnia Sądu, w czasie którego cała ta zakłamana władza będzie sprawiedliwie osądzona a w Polsce wróci prawo. Kara musi być surowa, sprawiedliwa i odstraszająca, by nikt nigdy więcej nie dopuścił się takich czynów.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułSzef Rady Doradców Morawieckiego, a SB. Dokumenty IPN pogrążają Krzysztofa Tchórzewskiego [FOTO]
Następny artykułGrzegorz Braun będzie walczył o prezydenturę Rzeszowa. PiS ma problem, bo jego hasłem będzie otwarcie gospodarki