Nowe problemy Obajtka. Apartament z milionową zniżką za sponsoring?

Gazeta Wyborcza ujawniła, że Daniel Obajtek dostał milionową zniżkę na apartament, a Orlen został sponsorem piłkarskiej akademii którą wspierał też deweloper. Chodzi o blisko 200-metrowy luksusowy apartament na jednym z warszawskich osiedli.

“Tylko 6,9 tys. zł zamiast 12,5 tys. za metr kwadratowy zapłacił w 2018 r. prezes Orlenu Daniel Obajtek za 187-metrowy apartament na luksusowym warszawskim osiedlu. Zaoszczędził na tym 1 mln zł. W tym samym roku Orlen został sponsorem piłkarskiego przedsięwzięcia dewelopera. Wkrótce do grona sponsorów dołączyła też Energa.” – ujawnili dziennikarze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Chodzi o nieruchomość przy forcie Bema na Bemowie a dokładnie o luksusowe osiedle Awangarda. Niska zabudowa, dużo zieleni, cisza i spokój oraz piękny widok na centrum Warszawy.

Współpraca z Orlenem i Energą trwa jak widać do dzisiaj – to aktualny plakat:

źródło: Gazeta Wyborcza, fot. materiały Profbud