Ważna obietnica Barbary Nowackiej: Rozliczymy PiS za Smoleńsk

W rozmowie z „Gazetą Wyborczą” posłanka KO Barbara Nowacka obiecuje, że kłamstwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku nie ujdą na sucho.

– Będzie kontrola tego, co zrobił PiS w sprawie Smoleńska. Każdego kłamstwa. Każdej osoby, która współuczestniczyła w tym procederze kłamania. Wydatków, które zostały poniesione. I czy w kreowaniu pewnych informacji nie pomagały im siły zewnętrzne, np. Rosja – mówi Nowacka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– To on odpowiada za złe emocje po Smoleńsku. Jednak są potężniejsze sprawy, za które powinien stanąć przed sądem: zniszczenie sądownictwa, instytucji państwa, łamanie praw człowieka i terror wobec kobiet – mówiła o Jarosławie Kaczyńskim.

– Nie potrafimy wyciągnąć ze Smoleńska najprostszej lekcji – o tym, jak mają funkcjonować samoloty, urzędy czy kraj, nie mogą decydować ludzie bez pojęcia, bo państwo naraża się na katastrofę. Jedno mogę obiecać: jak z nimi wygramy, to zbadamy, na co poszły pieniądze, które pochłonęła podkomisja smoleńska  – zapewniła Nowacka, która w Smoleńsku straciła matkę, Izabelę Jarugę-Nowacką.

Trzymamy za słowo!