Osobliwy świat Małgorzaty Wassermann. Fascynują ją… Kaczyński, Pawłowicz i Piotrowicz

0
Reklamy

Trzeba przyznać, że polityczny świat, w którym obraca się Małgorzata Wassermann, jest godny podziwu. Pełno tam osobistości wybitnych i niezwykłych. I jest nawet miejsce dla… konia.

– Zawsze patrzy z perspektywą. Niesamowicie go za to cenię. Dlatego jestem tu, gdzie jestem. Zdarza się, że rozmawiamy na jakiś temat, mamy inne zdania, a dopiero po jakimś czasie rozumiem, że on miał rację w swojej wizji – powiedziała o Kaczyńskim posłanka PiS.

Reklamy

– Prof. Pawłowicz to jeden z najlepszych prawników pod względem merytorycznym. Jej znajomość prawa konstytucyjnego jest wybitna. […] [Jest] ponadwybitnym autorytetem prawniczym, jeśli chodzi o jej dziedzinę – mówiła z kolei o prof. Krystynie Pawłowicz.

Miłe słowa ma także pod adresem Stanisława Piotrowicza.

– Stanisław Piotrowicz może nie ma takich osiągnięć [jak prof. Pawłowicz – przyp. W24], ale jest po prostu bardzo dobrym prokuratorem z dużym doświadczeniem – przekonuje Wassermann.

W tym doskonałym gronie jest jednak czarna owca. Odpowiadając na pytanie, dlaczego posłowie nie krytykują Zbigniewa Ziobry, atakującego premiera Morawieckiego, odpowiedziała:

– Nie wiem, czy ta krytyka ma sens. Myślę, że koń, jaki jest, każdy widzi – odparła Małgorzata Wassermann.

Źródło: Interia.pl

Jan Piński - komentarze