Kolejny atak policjantów działających na polityczny rozkaz na starszą kobietę. FILM

0
Reklamy

Co niedzielę w pobliżu Grobu Nieznanego Żołnierza w Warszawie grupa Polaków upamiętnia ofiary nieudolności rządu PiS. To już ponad 70 tysięcy zmarłych.

Akcja rysowania krzyży i kładzenia kwiatów nie podoba się Kaczyńskiemu i jego pomagierom, dlatego na plac wysyłani są policjanci, którzy kompletnie bezprawnie i agresywnie utrudniają układanie krzyży oraz spisują protestujących.

Reklamy

Dzisiaj doszło do sytuacji absolutnie skandalicznej, kilku policjantów otoczyło i próbowało siłą wyprowadzić starszą kobietę. Na szczęście na pomoc jej ruszyli jej inni demonstrujący a całość nagrały kamery, dzięki czemu zapalczywych policjantów udało się poskromić. Warto jednak zwrócić uwagę, oglądając poniższy film, z jaką agresją młodzi policjanci rzucają się na drobną starszą panią, która nic złego nie robi.

Można odnieść wrażenie, że gdyby nie świadkowie i kamery to by ją pobili. Na to bezprawne i obrzydliwe zachowanie jest polityczne przyzwolenie, ale warto aby owi młodzi funkcjonariusze uświadomili sobie, że za to co robią w grozi im ich sąd i wyrzucenie ze służby a polityczne przestępstwa nie przedawniają się.

Każdy obywatel ma prawo demonstrować swoje poglądy i nie łamie żadnego prawa ani przepisu, bo tego zakazać się nie da. To policja łamie prawo, bezprawnie legitymując i używając siły wobec protestujących i demonstrujących ludzi. I tego wam nikt nie zapomni.

Atak zaczyna się około 7 minuty filmu:

 

Jan Piński - komentarze