A to dobre! Jarosław Kaczyński przyznaje, że… reforma sądów się nie udała

Fot. YT
Fot. YT

W rozmowie z dziennikarzami portalu Interia Jarosław Kaczyński zdobył się na niecodzienne wyznanie. Mówiąc o reformie sądów, lider PiS przyznał, że wymiar sprawiedliwości funkcjonuje gorzej, niż przed podjęciem próby jego reformy.

– W tym względzie jest gorzej, przyznaję to. […] operacje czasem się udają, a czasem nie. Rozumiem, że społeczeństwo rozumuje tutaj w jasnych kategoriach i dlatego mogę powiedzieć jedno: postaramy się przeprowadzić lepszą operację, uwzględniając pewną zmianę realiów. Będziemy szli w kierunku, w którym jest normalny wymiar sprawiedliwości – stwierdził Kaczyński.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W sądach mamy dziś skrajnie ideologiczne i bardzo silne związki polityczne, tyle że nie z władzą a z opozycją – próbował jednak bronić nieudolnych działań swoich ministrów.

„Lepsza operacja”? Czyli znowu czeka nas zamieszanie z sądami?!