Polacy komentują skandaliczne wątki afery Dworczyka: te skurwiele sie martwiły czy Morawieckiemu okulary będą parować na fotach!

Najnowszy wyciek e-maili z konta Michała Dworczyka pokazuje obraz zakłamanej, skupionej na sobie władzy, która za nic ma zdrowie i życie Polaków. Premier zajmował się tym, żeby dobrze wyjść na zdjęciach a w tym czasie dziesiątki tysięcy ludzi umierało. Oto niektóre komentarze do tej bulwersującej sprawy:

  • Ludzie umierali, a ta banda o fotkach myślała, sku.wienie to malo powiedziane
  • Srodek pandemii, nic nie przygotowane, sluzba zdrowia leży, a oni sie zajmuja tym, czy okulary beda parowac w telewizji
  • Populiści jak sama nazwa wskazuje wszystko robią pod publiczkę. Nie mają żadnych moralnych czy etycznych skrupułów. Interesuje ich tylko utrzymanie się przy władzy, dla hajsu zrobią wszystko
  • To juz nawet zabawne nie jest, gdzie przyszlo żyć, żeby być rządzonym przez tych patafianow
  • 150 tysięcy ofiar pandemii w Polsce . A te skurwiele sie martwiły czy Morawieckiemu okulary będą parować na fotach. Gnidy.

Jak widać reakcja Polaków jest jednoznaczna. Człowiek, który zajmuje stanowisko premiera, powinien natychmiast odejść i trafić do więzienia. Zawiódł Polaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.