21 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieTusk zaorał TVPiS: zamiast przeznaczać czas na promocję języka niemieckiego, przeznaczcie ten...

Tusk zaorał TVPiS: zamiast przeznaczać czas na promocję języka niemieckiego, przeznaczcie ten czas na promocję szczepień

Donald Tusk odniósł się do ataków, które prowadzi na niego TVPiS. „Zamiast przeznaczać czas na promocję języka niemieckiego z moim udziałem, przeznaczcie ten czas na promocję szczepień” – powiedział.

W ten sposób skomentował nieustanne ataki na niego, które prowadzone są przez Telewizję Polską. Ta krótka wypowiedź doskonale punktuje prezesa TVPiS i jego ministerstwo nienawiści z Woronicza. Tusk w ten sposób ostro skrytykował zbyt małe zaangażowanie TVPiS w akcję szczepień, które mogą uchronić Polskę przed kolejnym lockdownem a jednocześnie uderzył w bardzo słaby punkt telewizji, czyli nieustanne promowanie języka niemieckiego. Dlaczego polska telewizja publiczna poświęca tyle czasu na język niemiecki?

Reklamy

Znajomość języków przez Donalda Tuska to obiekt zazdrości Kaczyńskiego, który nie zna żadnego języka. Tusk, w przeciwieństwie do prezesa PiS, zna dobrze także angielski, co pozwala mu swobodnie poruszać się w Europie i rozmawiać z politykami.

Jedno jest pewne – Tusk zaorał propagandę TVPiS, na co szczujnia z Woronicza odpowie zapewne kolejnym obrzydliwym atakiem.

Propagandziści, którzy przygotowują te szambiarskie materiały dostają za swoją śmierdzącą pracę nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, co ma znieczulić ich powonienie i zmysł dobrego smaku oraz zmusić do wściekłego atakowania Tuska.

Musisz o tym wiedzieć!