Nowy Wał PiS w kłopotach. Nieudany start, fatalna realizacja

Tak zwany Polski Ład, nazywany częściej Nowym Wałem PiS, to nieudane przedsięwzięcie które ma zniszczyć polskich przedsiębiorców. Celem Kaczyńskiego jest podniesienie podatków tak, aby jego partia miała więcej pieniędzy dla swoich działaczy i na absurdalne projekty. Nowy Wał PiS miał wzmocnić też własne media, czyli utrwalić władzę. I to nie jest przypadek, to po prostu sposób na wygranie kolejnych wyborów.

Ale nic nie działa. Nowy Wał od samego początku jest projektem uderzającym w całe społeczeństwo, bo podniesienie podatków wszystkim firmom spowoduje wzrost cen, spadnie też wartość pieniędzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak wygląda Nowy Wał najlepiej obrazuje mem, który krąży po internecie. Widać na nim dwie świnki – jedna wygodnie leży na leżaku, to obraz pokazywany przez TVP, druga, prawdziwa świnka zwisa martwa – to obraz polskich firm po wprowadzeniu Nowego Wału.

Kaczyński musi teraz przełknąć gorycz porażki.