24 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSłowa Kukiza sprzed sześciu lat: "Nie wszyscy na świecie są zwolennikami prostytucji.Politycznej...

Słowa Kukiza sprzed sześciu lat: „Nie wszyscy na świecie są zwolennikami prostytucji.Politycznej oczywiście. I nie wszyscy są prostytutkami.”

Sześć lat temu Paweł Kukiz w ostrych słowach krytykował prostytucje polityczną. Upadły muzyk zupełnie inaczej reagował na próby przekupstwa:

„Właśnie dostałem informację od naszej posłanki, Eli Borowskiej, że dzwoniła do niej posłanka PiS Barbara Bartuś proponując „bliską współpracę” czyli de facto poddanie się PiSowskiej „jedynie słusznej” Elu … Bardzo dziękuję Ci za lojalność wobec naszego Obywatelskiego Ruchu. Za wiarę w naszą drogę ku Państwu dla Obywateli. Za nieuleganie pokusom „władzy dla władzy” i profitów z tego płynących.

Reklamy

A pani Barbarze Bartuś powiem jedno – jeśli ten telefon był wynikiem pani „przemyśleń” to pół biedy. Jeśli zaś taki prikaz dostała pani „z góry” to prosze pamiętać, żeby nie mierzyc wszystkich swoją miarą. Znaczy PiSowską. Nie wszyscy na świecie są zwolennikami prostytucji.Politycznej oczywiście. I nie wszyscy są prostytutkami. Politycznymi. A na okrasę zdjęcie pani poseł Bartuś. Po co? A po to, żebyście wiedzieli jak wyglada stręczycielka (polityczna)” – napisał Kukiz.

Jak widać wystarczyło sześć lat, by nastąpiła zmiana poglądów i utrata kręgosłupa politycznego. Dzisiaj Kukiz nazywany jest przez Polaków szmatą.

Słowa Kukiza sprzed sześciu lat: "Nie wszyscy na świecie są zwolennikami prostytucji.Politycznej oczywiście. I nie wszyscy są prostytutkami." 3

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!