Olga Semeniuk, wiceminister, to jedna z najciemniejszych postaci w PiS. Otwarcie mówi o wyjściu Polski z Unii Europejskiej. Ostatnio próbowała przekonywać Polaków, tak zwany Polski Ład nie jest podnoszeniem podatków. Nikt chyba jej nie uwierzył.

Wiele osób łączy “karierę” Semeniuk z postacią Michała Dworczyka. Pojawiły się nawet – niepotwierdzone – plotki o bliższych kontaktach obojga ministrów. “Mało kto dzisiaj potrafi głośno powiedzieć, że UE powinna być całkowicie rozwiązana (…) Jestem zdecydowanym przeciwnikiem UE” – pisała Olga Semeniuk. Dała się też poznać jako zwolenniczka Rosji. “Potrzebne są globalne, międzynarodowe, gospodarcze, systemowe rozwiązania. A te bynajmniej nie ograniczają się do nieustannego mówienia – a feee Rosja” – można było przeczytać na jej profilu.

W programie “Kwadrans polityczny” minister nie potrafiła jednak ukryć mowy ciała. “Narzucanie narracji, że Polski Ład będzie odbierał pieniądze podatnikom, jest oszustwem” – próbowała przekonywać widzów, ale na nagraniu widać wyraźnie jak spuszcza oczy i próbuje coś ukryć – komentują znawcy tematu.

Reklamy

Tymczasem eksperci nie pozostawiają na tak zwanym Nowym Ładzie suchej nitki i mówią, że oznacza on gigantyczną podwyżkę podatków i w praktyce czyni jednosobowe działalności gospodarcze nieopłacalnymi. Firmy będą musiały również podnieść podatki, by się utrzymać a to oznacza wzrost cen dla wszystkich.

Internauci nie zostawiają na Semeniuk suchej nitki. “Wszystko powie.” – napisał jeden z nich. “Wzorzec metra z Sevres jeśli chodzi o Homo PiSensus – bezczelnością i chamstwem przykrywa Himalaje swojej niekompetencji” – dodała inna osoba.

Jej wypowiedź skomentował również Jan Piński, redaktor naczelny Wieści24.pl. “Pytanie czy Olga Semeniuk jest tak głupia, że nie czyta lub nie rozumie komunikatów własnego rządu, czy jest cynicznym kłamcą” – napisał Piński.

 

 

Poprzedni artykułZwolennik PiS grozi morderstwem na posłach opozycji! “Rozstrzelać”
Następny artykułFrasyniuk zawsze był prawy, bezkompromisowy i szczery. Taki życiorys chciałby mieć każdy!