Kolejny wyciek maili Dworczyka. Tym razem marynarka Wojsk Obrony Terytorialnej i wyzwiska wobec PO

Polityczne chamstwo, jakim wykazują się ludzie związani z PiS, przeraża. W najnowszym opublikowanym e-mailu są dwa bulwersujące wątki.

Michał Dworczyk okazuje się w nich człowiekiem, który nadal zajmuje się polską armią. Skąd takie zainteresowania u ministra w Kancelarii Premiera? Czy nie chodzi jakieś wielkie biznesy i ogromne pieniądze w tle? Na razie nie wiadomo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wiadomo jednak, że Dworczyk dostał e-maila, w którym proponuje mu się utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej w postaci… marynarki. Co więcej, Polska miałaby wypowiedzieć traktat o niestosowaniu min (!!!) a autor korespondencji, pułkownik Gaj, wyzywa Platformę Obywatelską.

“Moim zdaniem opinia nt. Traktatu Ottawskiego jest godna uwagi. Platfusy ją podpisały jak ostatnie debile” – czytamy w e-mailu.

Michał Dworczyk powinien natychmiast podać się do dymisji.