Czarnek kpi i obraża świętego Jana Pawła II

Obrzydliwe pomysły ministra Edukacji.

Skandal w edukacji! Jedno z zadań na olimpiadzie dla szkół podstawowych dotyczyło… wysłania SMSa do świętego Jana Pawła II. Nieżyjący papież jest najwidoczniej przedmiotem drwin i obrażania ze strony ministra edukacji, który się na niego ciągle powołuje, ale wprowadzanie tej postaci do edukacji odbywa się w karygodny i obraźliwy sposób.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przemysław Czarnek obraża i rani uczucia katolików. Trudno bowiem sobie wyobrazić, dlaczego dzieci miałyby pisać jakieś wiadomości tekstowe do nieżyjącego świętego. Czarnek najwyraźniej próbuje utworzyć jakiś nowy kult, zapominając o najważniejszym przykazaniu Bożym “nie będziesz miał innych Bogów poza mną”.

Wygląda na to, że tłusty Czarnek jest najwyraźniej fałszywie religijny i podobnie jak wielu polityków PiS niszczy wiarę w Polsce. To kpina z papieża i obraza świętego.