Trwa kampania wymierzona w Tuska. Kłamliwe sondaże, fałszywe informacje

W niektórych mediach, także tych pozornie neutralnych, trwa kampania wymierzona w Koalicję Obywatelską i Donalda Tuska. Celem jest obniżenie notować KO, która w wewnętrznych sondażach z Nowogrodzkiej zagraża już Kaczyńskiemu.

Donald Tusk jest niezwykle groźnym przeciwnikiem politycznym. Celem ataków jest jego osłabienie przed sobotnim kongresem partii oraz wywołanie wrażenia, że Platforma Obywatelska ma jakieś problemy. W rzeczywistości większość publikowanych przez płatnych propagandzistów tez to wyssane z palca bzdury, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością lub wyolbrzymione, na potrzeby odbiorców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Koalicja Obywatelska ma dzisiaj ogromną szasnę wyjść na prowadzenie a tendencje dla PiS są spadkowe. Kaczyński leci w dół. Stąd siła ataków, zamawianie kłamliwych sondaży i dezinformacja.