Kłamliwa narracja PiS na temat Turowa spowodowała, że wielu Polaków otwarcie wrogo wyraża się i postępuje wobec Czechów. To zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek widać, do czego zdolna jest władza zagrożona utratą stołków. Kaczyński i Morawiecki potraktowali sprawę Turową jako kolejną aferę polityczną, okazję do zdobycia punktów wyborczych, kompletnie ignorując realny problem. Morawieckiego interesuje tylko wyjść na Turowie jak najlepiej, los ludzi go zupełnie nie interesuje. W efekcie mamy sytuację, w której sprawa Turowa jest i pozostanie niezałatwiona a otumanieni propagandą ludzie zaczynają zwracać się przeciwko Czechom.

Reklamy

My już nie mamy żadnych przyjaciół na świecie – PiS ze wszystkimi nas skonfliktował. Jeśli czescy dziennikarze zaczynają pisać o tym zjawisku, to znaczy że sytuacja jest tragiczna.

Morawiecki nas okłamuje, mówiąc, że coś załatwił albo niedługo załatwi. Wcześniej okłamał nas Sasin, który rzekomo miał mieć dobre wiadomości. Kłamcy nas oszukali a Polska płaci pół miliona euro kar dziennie.

Poprzedni artykułMorawiecki ukrył 290 miliardów zł długów Polski poza budżetem. To przestępstwo
Następny artykułPSL ostro krytykuje prezydenta. “Duda jest kompletnie ignorowany przez stronę amerykańską”