23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePiS skłócił Polaków z Czechami. To zbrodnia!

PiS skłócił Polaków z Czechami. To zbrodnia!

Kłamliwa narracja PiS na temat Turowa spowodowała, że wielu Polaków otwarcie wrogo wyraża się i postępuje wobec Czechów. To zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek widać, do czego zdolna jest władza zagrożona utratą stołków. Kaczyński i Morawiecki potraktowali sprawę Turową jako kolejną aferę polityczną, okazję do zdobycia punktów wyborczych, kompletnie ignorując realny problem. Morawieckiego interesuje tylko wyjść na Turowie jak najlepiej, los ludzi go zupełnie nie interesuje. W efekcie mamy sytuację, w której sprawa Turowa jest i pozostanie niezałatwiona a otumanieni propagandą ludzie zaczynają zwracać się przeciwko Czechom.

Reklamy

My już nie mamy żadnych przyjaciół na świecie – PiS ze wszystkimi nas skonfliktował. Jeśli czescy dziennikarze zaczynają pisać o tym zjawisku, to znaczy że sytuacja jest tragiczna.

Morawiecki nas okłamuje, mówiąc, że coś załatwił albo niedługo załatwi. Wcześniej okłamał nas Sasin, który rzekomo miał mieć dobre wiadomości. Kłamcy nas oszukali a Polska płaci pół miliona euro kar dziennie.

Musisz o tym wiedzieć!