Na naszych oczach sypie się układ Nowogrodzkiej. Bezczelne kłamstwa polityków są ujawniane jedne po drugich. Rzekomy patriotyzm okazał się tanią podróbką, obrona wiary okazała się jej niszczeniem a rozwój to tak naprawdę upadek. Polska za czasów PiS to państwo budowane na kłamstwie.

Kłamstwa opowiada premier Mateusz Morawiecki, kłamstwa powtarzają ministrowie. Kłamstwo stało się budulcem państwa Jarosława Kaczyńskiego. Wybory, wygrane dzięki kłamstwu, utrzymywanie władzy dzięki kłamstwu, rozdawanie pieniędzy dzięki kłamstwu.

Reklamy

Szczytem bezczelności a jednocześnie głupoty władzy okazała się wczorajsza konferencja prasowa. Już wczoraj informowaliśmy, że slajdy z prezentacji Błaszczaka i Kamińskiego są podejrzane. Dzisiaj okazało się, że ministrowie zaprezentowali kadry z filmu porno, przy okazji promując zoofilię, za co grozi im kilka lat więzienia. Do więzienia może trafić również Kurski, którzy zarządza TVP i zarządził rozpowszechnianie tych kłamstw w TVPiS.

Kłamstwo to ma jednak jeszcze jeden wymiar, destrukcyjny. Zniszczono więzi społeczne, zniszczono kościół, zniszczono edukację i zniszczono gospodarkę. Polska to państwo na skraju przepaści a Kaczyński śmieje się woła “skaczcie ze mną”.

Nie, panie Kaczyński, niech pan tam sobie skacze sam!

 

Poprzedni artykułStanowisko prezesa PGZ dzięki Rydzykowi? Oburzająca korespondencja do premiera
Następny artykułCezary Gmyz z TVP do widza: “Możesz mi wylizać rów mariański cwe***”