Partia, którą Kaczyński szyderczo nazwał prawo i sprawiedliwość ma jedną cechę, wspólną dla wszystkich członków. Liczy się tylko kasa. Sam Kaczyński jest ogarnięty żądzą władzy a reszta jego ludzi żądzą mamony. Dlatego są szkodnikami, których trzeba usunąć z systemu politycznego.

Jeszcze nigdy w historii Polski na stołkach nie było tak wielu tak pazernych ludzi. Osób, które nie mają żadnych skrupułów by zagarniać miliony złotych rocznie. Przykładów są niestety tysiące, jak choćby Marzena Sadurska, zarabiająca w PZU sześć tysięcy złotych dziennie czy rzecznik Dudy, który ucieka z pałacu na ciepłe stanowisko w Orlenie, gdzie też pewnie dostanie kilkadziesiąt tysięcy złotych pensji. Czy też poseł Kołakowski, który najpierw uciekł z PiS, by szybko wrócić gdy zanęcono go stanowiskiem za kilkadziesiąt tysięcy w BGK.

Reklamy

Ci ludzie są niemoralni i źli. Dawno zapomnieli po co szli do polityki. Po hasłach o zmianie na lepsze nie zostało śladu. Zmiana dotyczy tylko ich pensji a dla Polaków nowe podatki i drożyzna.

PiS stał się rakiem żerującym na zdrowej polskiej tkance. Zniszczył wszystko co w naszym kraju było dobre: porozumienie społeczne, zgodę, jedność. Zniszczono edukację, gospodarkę i służbę zdrowia. Po raz pierwszy w historii wysłano na kobiety policję z metalowymi pałkami. To co zrobili ci ludzie z naszym krajem przypomina już faszyzm. Doprowadzono do śmierci dziesiątek tysięcy ludzi.

I dlatego Kaczyński, Morawiecki, Niedzielski, Kamiński, Szumowski, Wąsik, Błaszczak i cała ta zgraja musi stanąć przed sądem. Musi odpowiedzieć za swoje decyzje. Za ich złe efekty. Jak najszybciej.

Poprzedni artykułŻarty Beaty Szydło. Jej zdaniem Polska to wzór europejskiej praworządności
Następny artykułDramat polskich rodziców. Myślą o wysyłaniu dzieci zagranicę! Zrobił to nawet Ziemkiewicz