Rozmawiałem z nią jeszcze raz przedstawiając sprawę również jako Twoją osobistą prośbę. , kolejnej rozmowie, wysłuchaniu dyrdymałów o Europie etc., wciąż się zastanawiam czy jest tak cyniczna czy po prostu głupia… – napisał Michał Dworczyk do Mateusza Morawieckiego, komentując swoją rozmowę z prezydent Gdańska w sprawie obchodów dot. Westerplatte.

Timmermans miał całkiem przyzwoite a miejscami nawet bardzo dobre dla Polski..!! wystąpienie, natomiast nieładnie i prowokacyjnych w paru miejscach pociągnęła koleżanka Michała, pani prezydent Dulkiewicz  …. ponieważ w części naszego twardego elektoratu będzie Hejt że w ogóle ten Timmermans tam był …. to warto żeby narzucić taki zgodnie z resztą z prawdą spinn A w kwestiach praktycznych na przyszlosc –Powinniśmy przywieźć ludzi żeby pomagali w aplauzie „naszym”….bo była absolutna dominacja tamtych —szkoda  — LESSON LEARNED IZA, Ania—/ wpiszcie to do swoich groźnych notesików// zeszycików bo we wrześniu mogą być jeszcze podobne sytuacje przed wyborami no i na za rok – Daj Boże już w Formule państwowych obchodów! – odpisał Dworczykowi Morawiecki.

Reklamy

Z wymiany korespondencji widać też wyraźnie jak Morawiecki traktuje jakiekolwiek sprawy wagi państwowej. Jest to okazja wyłącznie do zrobienia zdjęć, do promocji jego osoby, do uprawiania polityki. Nie interesuje go nic innego!

Ci ludzie są do cna zepsuci, niemoralni.

 

Poprzedni artykułW Polsce benzyna jest najdroższa w Europie? PiS kłamie o kosztach paliwa
Następny artykułMorawiecki niechcący zdradził: ustawę o zabraniu Westerplatte miastu zrobiono aby używać tego miejsca do polityki!