PiS w objęciach Moskwy. 

Spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z Marie Le Pen, to potwierdzenie opowiedzenia się PiS za najbardziej proputinowską partią w Unii Europejskiej. Kaczyński jest marionetką Putina – twierdzi mecenas Roman Giertych w swoim komentarzu na kanale youtube.

Reklamy

“To proszę Państwa, kolejny sygnał w ciągu ostatnich dni i tygodni, że Prawo i Sprawiedliwość zamierza dokonać zwrotu, zasadniczego zwrotu polityki polskiej, z prozachodniego na prorosyjski” – twierdzi Giertych.

“Proszę nie dać się zmylić propagandzie antyrosyjskiej, która często jest prezentowana przez polityków PiS. Propaganda, a rzeczywistość, to zupełnie dwie różne rzeczy. Ja pamiętam 15 lat temu Jarosław Kaczyński mówił mi, osobiście, że ma bardzo dobre relacje z Putinem przez doradcę Putina pana Sergieja Jastrzębskiego. A wówczas narracja PiS była równie antyrosyjska, tak jak dzisiaj, a może nawet bardziej.

Nie przeszkadzało mu to mieć właśnie bardzo dobrych relacji z Władimirem Putinem” – przypomina Giertych.

źródło: youtube

Poprzedni artykułLudzie ministra Kamińskiego nagrani. Próbowano zamordować oficera BOR
Następny artykułAfera SKOK. Pomorski baron PiS: “Karnowscy przez firmę PR-ową wpierdalają miliony miesiąc w miesiąc” [AUDIO]