Kowalski zdradził partyjną tajemnicę? Mówi kiedy będzie referendum w sprawie wyjścia Polski z UE

PiS zarzeka się jak może, że nie chce doprowadzić do Polexitu, tymczasem poseł Solidarnej Polski zdradził, kiedy takie referendum może się odbyć.

– 2027 r., kiedy zakończy się obecna perspektywa budżetowa, to będzie czas, kiedy może być referendum w sprawie wyjścia Polski z UE. Jeśli nie zatrzymamy eurokratów, koszty życia w Polsce będą zbyt duże – mówi poseł Solidarnej Polski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Wyjście Polski z UE uderzy w gospodarkę niemiecką, dlatego musimy zacząć grać twardo. Polska nie może być żebrakiem UE – dodaje Kowalski na antenie „Onet Opinie”.

Przy okazji Kowalski rytualnie zaatakował Unię Europejską, obwiniając ją że… hamuje transformację energetyczną w Polsce.

Nam pozostaje tylko jedno, zasadnicze pytanie. Które oblicze Zjednoczonej Prawicy jest prawdziwe? Czy to, które głosi że miejsce Polski jest w UE? Czy też to, które podaje konkretną datę referendum mającego przesądzić o wyjściu Polski z UE?