Polska sercem Europy to hasło PiS na poprzednie wybory do Parlamentu Europejskiego. Dzisiaj już wiemy, że owo serce chce wyrwać Zbigniew Ziobro, wspierany przez Jarosława Kaczyńskiego. Polexit jest już planowany i ma odbyć się w 2023 roku. Jaki scenariusz szykują nam politycy z Nowogrodzkiej?

W 2022 r. odbędą się przyspieszone wybory. Kaczyński musi je przeprowadzić póki ma jeszcze jakieś poparcie i kontrolę nad telewizją. Po wyborach dojdzie do korumpowania i szantażu posłów opozycyjnych partii, aby uzyskać w miarę stabilną większość. Razem z nią będzie przegłosowane wyjście z Unii Europejskiej a proces ten rozpocznie się w 2023 r. Że to nie możliwe? Niestety nie, wręcz przeciwnie.

Reklamy

Wygląda bowiem na to, że Kaczyński realizuje plan Putina otoczenia Ukrainy i jej demontażu. Wyrwanie Polski z UE spowoduje, że Ukraina nigdy do Europy nie wejdzie, pozostanie w strefie rosyjskich wpływów. Polska będzie odgradzać Ukrainę od Unii. Wschodnie kontakty PiS odkrywa dziennikarz śledczy, Tomasz Piątek. Nie wiemy jeszcze wszystkiego, ale to co ujawniono do tej pory, przeraża. Najwyżsi notable PiS mają bardzo wiele dziwnych wschodnich powiązań.

Jeśli nie powstrzymamy Kaczyńskiego teraz, to Polska znowu padnie ofiarą Rosji. Polityka tego kraju zakłada odbudowanie strefy buforowej, w którym to planie nasz kraj odgrywa niestety istotną rolę. Powtórzenie tu scenariusza z Anglii jest dla Putina wymarzonym prezentem.

Poprzedni artykułWażna deklaracja KO. Borys Budka zapowiada rozliczenie PiS
Następny artykułPolsat ma problem. “Kolaboracja z władzą zawsze się źle kończy”