Kolejny wyciek e-maili Dworczyka i obrzydliwe działania PiS. Dworczyk twierdził, że Mejza to mitoman, mimo to z nim rozmawiał i współpracował.

“Mateusz, dziś dużą część dnia spędziłem na spotkaniach ws. Kukiza i Bezpartyjnych. Stan jest taki, że Kazimierczak deklaruje chęć spotkania w poniedziałek (choć wcześniej wysuwał wariackie warunki w rozmowach z M. Chludzińskim czy Zbyszkiem J.). Mejza (choć powtarzam, że to mitoman) twierdzi, że z Hałaczkiewiczem przekonają jutro wieczorem Gwiazdowskiego do porozumienia z Kukizem (zrobili duży krok w tył jeżeli chodzi o ich oczekiwania w sprawie koalicji wyborczej). Problem za to pojawił się z Tyszką, który nagle zaczął się bać takiego aliansu (jednym z powodów jest zapewne ten, że chcą dla Gwiazdowskiego Warszawy – a tu miał startować Tyszka). Niemniej jutro będę rozmawiał z Kukizem, a wieczorem z nimi i zobaczymy. Najgorsze co może nas spotkać to jak Gwiazdowski zbierze 0,5 pkt poparcia i tyle zabraknie Kukizowi do progu. Tyle w skrócie – abyś wiedział, że działam :)”

Reklamy

Tyle Dworczyk do Morawieckiego.

Kaczyński ma bardzo duży problem. Dworczyk z Morawieckim spiskowali przeciwko prezesowi PiS i tworzyli własne struktury i własne sieci poparcia. Wszystko  po to aby uzależnić coraz więcej osób od siebie i w odpowiednim momencie odsunąć prezesa PiS od władzy.

Poprzedni artykułSmutne, puste święta bez wielu naszych bliskich. Jak PiS zniszczył Polakom Wigilię 2021
Następny artykułRadny PiS podszywał się pod znanego dziennikarza. Matecki dostał niecodzienną odpowiedź [VIDEO]