Tak zwany Polski Ład to największa porażka Morawieckiego. Premier zapłaci za to stanowiskiem

Mateusz Morawiecki odpowiada bezpośrednio za klęskę tak zwanego Polskiego Ładu. Jest winny bałaganu i zaniedbań na równi z Jarosławem Kaczyńskim. Oszukał Polaków, próbując wmawiać, że to program korzystny dla ludzi. Na początku roku okazało się, że większość dostała znacznie mniej pieniędzy niż jeszcze miesiąc wcześniej. To wywołało wściekłość.

Morawiecki w sposób arogancki i chamski okłamał ludzi, opowiadając bajki o rzekomych korzyściach z tak zwanego Polskiego Ładu. Potem przerażony zaczął się z tego wycofywać, wprowadzając w Polce równolegle dwa systemy podatkowe, czym dodatkowo skomplikował prawo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlaczego Polski Ład okazał się porażką? Bo robili go ludzie, którzy nie mają pojęcia o tym, jak należy zarządzać państwem. Nie sprawdzili jakie będą skutki zmian. Zamiast uprościć prawo, skomplikowali je jeszcze bardziej i to tak, że dzisiaj nawet urzędy skarbowe nie wiedzą jak to wszystko ma działać.

Morawiecki zapłaci za to najwyższą polityczną cenę. Na zawsze jego twarz będzie twarzą kłamstwa i porażki. Zostanie też zdymisjonowany przy najbliższej okazji, Kaczyński już podjął decyzję. Tyle, że i Kaczyńskiego może niedługo nie być w polityce, czas będzie spędzał na długich procesach karnych. Ilość przekrętów tej władzy jest przerażająca.

Ale zbliża się dzień sprawiedliwości.