Kaczyński? Ten człowiek zawsze idzie po trupach do władzy.

Ten człowiek zawsze idzie po trupach do władzy – tak mówi się o Kaczyńskim. Nikt normalny nie nabierze się na jego wyjazd do Kijowa pamiętając jaką histerię i nienawiść rozpętał w Polsce po wypadku TU-154 z jego bratem, jak kazał policji atakować kobiety metalowymi pałkami, jak niszczył niezależność sądów. Jarosław Kaczyński jest człowiekiem złym, pełnym strachu i nienawiści.

PiS jest partią, która żyje z podziałów społecznych. Ostatnio słupki spadały, „geniusze” od wizerunku wymyślili więc wyjazd do Kijowa, wprost w ognisko walk, gdzie giną ludzie. I właśnie martwi ludzie najwyraźniej przyciągają Kaczyńskiego i Morawieckiego. Gdyby mogli, gdyby miało im to pomóc, to zrobiliby sobie na ich tle zdjęcia.

Reklamy

Kaczyński stoi po złej stronie. Realizuje putinowską politykę w Polsce, atakując społeczeństwo. Przypomnijmy sobie te metalowe pałki na kobiety, przypomnijmy sobie ataki policjantów na przedsiębiorców i klientów nielegalnie zamkniętych lokali. To właśnie państwo Kaczyńskiego, nienawiść i bicie.